BANJALUKA
Sudar u centru Banjaluke: Automobil slupan kod Gimnazije
Nezavisne novine
U centru Banjaluke kod Gimnazije jutros dogodila se saobraćajna nezgoda, a kako javljaju čitaoci u tom dijelu grada stvaraju se gužve.
Kako se može vidjeti na fotografijama, na automobilu citroen stvorena je velika materijalna šteta.
Za sada nije poznato da da li ima povrijeđenih niti pod kojim okolnostima je došlo do saobraćajke.
Sagovornici “Nezavisnih” upozoravaju da se u ulici od Arnaudija džamije slabo vidi znak stop.
“Ovdje su jako česti sudari i smatram da je potrebno nešto preduzeti. Tu je škola, opasno je za đake. Mislim da je potrebna hitna reakcija”, ističe jedan vozač.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici