BANJALUKA
Potpisan poseban kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama
TOK.TV
Poseban kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama Republike Srpske, kojim se uređuju prava, obaveze i odgovornosti zaposlenih u 31 javnoj ustanovi potpisan je danas u Banjaluci.
Dokument su u ime Vlade potpisali ministri Radan Ostojić i Alen Šeranić, a u ime Sindikata uprave predsjednik Božo Marić i predsjednik republičkog Sindikata lokalne samouprave, uprave i javnih službi Branko Zelenović.
Potpisivanju kolektivnog ugovora u Vladi Republike Srpske prisustvovao je i premijer Savo Minić.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici