Poseban kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama Republike Srpske, kojim se uređuju prava, obaveze i odgovornosti zaposlenih u 31 javnoj ustanovi potpisan je danas u Banjaluci.

Potpisivanju kolektivnog ugovora u Vladi Republike Srpske prisustvovao je i premijer Savo Minić.