BANJALUKA
Nastavljena dodjela besplatnih građevinskih dozvola
Društvene mreže
Svaka nova kuća koju izgradimo je tvrđava opstanka našeg naroda na svom ognjištu, a besplatne građevinske dozvole naš najjači su bedem protiv odlaska ljudi, ali i dokaz da politika može biti drugačija.
Poručio je ovo gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković nakon što je uručio još 37 besplatnih građevinskih dozvola.
Time je sugrađanima ušteđeno više od 300.000 KM.
-Do sada smo izdali više od 380 besplatnih dozvola i kroz ovu mjeru direktno uložili 3,5 miliona KM u ostanak naših građana i njihovih porodica u Banjaluci. Nastavljamo dalje – za naše porodice, za Banjaluku, za Republiku Srpsku!-kazao je Stanivuković
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici