uhapšen
Mrkonjićanin vozio sa 4,36 promila!
Ilustracija
U Mrkonjić Gradu uhapšen je vozač iz ove opštine koji je imao 4,36 promila alkohola u krvi.
Vozač D.Š. uhapšen je juče zbog počinjenog prekršaja o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevim u BiH, saopšteno je iz Policijske uprave Mrkonjić Grad.
Na području u nadležnosti ove uprave u protekla 24 časa evidentirano je jedno krivično djelo i jedna saobraćajna nezgoda.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici