Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić izjavio je da u ovom momentu ne postoji sila koja može da ugrozi Srpsku.

Povodom Vidovdana, Minić je poručio da treba dići glave i biti ponosan na Republiku Srpsku.

– Za nju smo se izborili i sada se u mirnodopskim uslovima borimo za njene institucije. Sigurno je da ne postoji bilo kakva sila koja u ovom momentu može da ugrozi Republiku Srpsku – rekao je Minić novinarima u Doboju.

On je istakao da su srpski borci ponos, a ne samo obaveza koja postoji i koja je riješena sistemski.

– Najbolji nisu među nama i zbog njim imamo obavezu da budemo još bolji i još odgovorniji –  rekao je Minić.