NAVIJANJE U PARKU
Banjaluka je uz ,,Orlove” (FOTO)
I. Begić
Gradska uprava Banjaluka organizovala je zajedničko gledanje finalne utakmice Svjetskog prvenstva u košarci Srbija – Njemačka koja je u toku.
Zajedničko praćenje ovog finalnog meča organizovano je u Parku “Mladen Stojanović”, na platou kod MZ Rosulje.
Navijači su se odazvali ovom pozivu i navijaju za “orlove” u najvažnijoj bitki u Manili za svjetsko zlato.
Podršku izabranicima Svetislava Pešića pružaju i najmlađi.


Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici