BANJALUKA
Banjalučanin uhapšen jer je pijan išao kolovozom i pokazivao polni organ
Agencije
Policija je uhapsila N.S. iz Banjaluke jer je u pijanom stanju na ulici pokazivao polni organ.
On je, krećući se kao pješak, vidno pijan teturao direktno kolovoznom trakom te pokazivao polni organ i vršio fiziološku potrebu pred zgroženim prolaznicima i vozačima.
Ispitivanjem je kod uhapšenog utvrđeno 1,41 promila alkohola u krvi, a o svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.
Ovo lice se sumnjiči da je prekršilo odredbe Zakona o javnom redu i miru i Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja Republike Srpske.
Na području pod kontrolom Policijske uprave Banjaluka juče su evidentirani po jedno krivično djelo i požar, četiri narušavanja javnog reda i mira i 15 saobraćajnih nezgoda.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici