Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su na Gradskom stadionu rezultatom 1:2 od sastava Austrije iz Beča u okviru revanš susreta drugog pretkola Lige konferencija.

Borac je u 49. minutu prvi došao u vođstvo, a strijelac za 1:0 bio je Kortez.

Krvžić je šutirao s desne strane, lopta se odbila od jednog igrača gostiju, a Kortez je potom sjajno skočio i pogodio glavom. Gledali smo tada erupciju oduševljenja na Gradskom stadionu.

Slavlje navijača nije dugo trajalo, sve do 52. minute susreta, kada je tim Austrije izjednačio na 1:1, pogotkom Grubera.

U 65. minuti utakmice, novi šok za pulene Vinka Marinovića, Austrija dolazi do preokreta i vodi sa 1:2. Strijelac pobjedonosnog gola tima iz Beča bio je Polster.

Nakon što je Borac izgubio sa 1:0 i u prvom susretu u Beču prije sedam dana, fudbaleri Austrije plasirali su se u treće pretkolo Lige konferencija, ukupnim rezultatom 1:3, prenosi RTRS.