Policija je uhapsila N.S. iz Banjaluke jer je u pijanom stanju na ulici pokazivao polni organ.

Ispitivanjem je kod uhapšenog utvrđeno 1,41 promila alkohola u krvi, a o svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.

Ovo lice se sumnjiči da je prekršilo odredbe Zakona o javnom redu i miru i Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja Republike Srpske.

Na području pod kontrolom Policijske uprave Banjaluka juče su evidentirani po jedno krivično djelo i požar, četiri narušavanja javnog reda i mira i 15 saobraćajnih nezgoda.