Generalni sekretar PSS i odbornik u Skupštini grada Banjaluka Nebojša Drinić posjetio je naselje Kuljani, gdje je razgovarao sa mještanima o svakodnevnim problemima, ali i prijedlozima za unapređenje života u ovom dijelu grada.

Tokom posjete, Drinić je istakao da je direktan kontakt sa građanima najbolji način da se razumiju stvarne potrebe lokalnih zajednica.

„Danas sam obišao Kuljane, razgovarao sa mještanima i još jednom se uvjerio koliko je važno biti među ljudima, slušati njihove probleme, ali i prijedloge i ideje. Od kada sam ušao u politiku, vodim se istim principom – politika mora biti blizu građana, a ne udaljena od njih. Razgovori na terenu, neposredan kontakt i prisutnost među ljudima su najbolji način da razumijemo stvarne potrebe svakog naselja i svake porodice. Kao odbornik u Skupštini grada Banjaluka izuzetno poštujem povjerenje koje sam dobio i svjestan sam odgovornosti koju ono nosi. Zato ću i dalje biti među ljudima, raditi, slušati i zajedno sa građanima tražiti najbolja rješenja“, poručio je Drinić.

On je dodao da će nastaviti sa obilascima banjalučkih naselja i razgovorima sa građanima, naglašavajući da se samo na terenu mogu dobiti realne slike o stanju u zajednici i prioritetima koji se moraju rješavati.