Svaka nova kuća koju izgradimo je tvrđava opstanka našeg naroda na svom ognjištu, a besplatne građevinske dozvole naš najjači su bedem protiv odlaska ljudi, ali i dokaz da politika može biti drugačija.

Poručio je ovo gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković nakon što je uručio još 37 besplatnih građevinskih dozvola.

Time je sugrađanima ušteđeno više od 300.000 KM.

 

-Do sada smo izdali više od 380 besplatnih dozvola i kroz ovu mjeru direktno uložili 3,5 miliona KM u ostanak naših građana i njihovih porodica u Banjaluci. Nastavljamo dalje – za naše porodice, za Banjaluku, za Republiku Srpsku!-kazao je Stanivuković