Banjalučka policija uhapsila je juče četiri osobe zbog droge.

– Lica D.L., D.S. i Z.V. svi iz Banjaluke lišeni su slobode, zbog počinjenih prekršaja iz člana zbog počinjenih prekršaja iz člana 220. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH. Navedena lica su prilikom kontrole vozila kojim je upravljalo, odbila da se podvrgne ispitivanju na prisustvo opojnih droga – navedeno je u saopštenju PU Banjaluka.

O svemu navedenom je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.