U ulici Ive Lole Ribara, u centru Banjaluke, sinoć je došlo do tuče više osoba, a navodno je korišteno i oružje, saznaje “Glas Srpske”.

Prema našim saznanjima između ostalog pretučen je  S.U, koji je nakon incidenta zbrinut u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske.

Naš izvori navode da se sumnja da je S. U. koristio oružje, ali to nije potvrđeno.