Pješak M. D. iz Doboja poginuo je kada ga je udario udario „mercedes“ kojim je upravljao njegov sugrađanin G. O.

Naveli su da je nakon nesreće povrijeđeni pješak prevezen u bolnicu bolnici „Sveti apostol Luka“ gdje je preminuo od posljedica povreda.

– Uviđaj lica mjesta su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Doboju – stoji u saopštenju