DOBOJ
Nesreća kod Doboja: Pješak stradao u naletu „mercedesa“
Glas Srpske
Pješak M. D. iz Doboja poginuo je kada ga je udario udario „mercedes“ kojim je upravljao njegov sugrađanin G. O.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave Doboj nesreća se desila 19. januara u mjestu Bukovica Velika.
Naveli su da je nakon nesreće povrijeđeni pješak prevezen u bolnicu bolnici „Sveti apostol Luka“ gdje je preminuo od posljedica povreda.
– Uviđaj lica mjesta su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Doboju – stoji u saopštenju
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici