BANJALUKA
Nesreća u Banjaluci: Radnik pao sa zgrade!
TOK
Građevinski radnik, čiji identitet nije još poznat, pao je sa gradilišta zgrade u naselju Tunjice, saznaje “Glas Srpske”.
Radnik na gradilištu je pao prije pola sata, a na terenu su policija i ljekari hitne pomoći.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici