BANJALUKA
„Mercedesom“ divljao po Banjaluci
tok
Pripadnici Policijske uprave Banjaluka juče su uručili prekršajni nalog M.R. iz Banjaluke, koji je upravljajući vozilom „mercedes“, kršio sabraćajna pravila, ne obazirući se na druge vozače.
Njemu je, kako su saopštili iz PU Banjaluka, prekršajni nalog izdat zbog počinjenog prekršaja nasilnička vožnja.
– Navedeno lice je oko 22.10 časova upravljalo vozilom „mercedes“, i tom prilikom se ponašalo u gruboj suprotnosti sa saobraćajnim pravilima ne pokazujući obzir prema bezbjednosti ostalih učesnika u saobraćaju – navode iz PU Banjaluka, prenosi ATV.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima. Pridružite se našoj zajednici na Viberu.
Pridruži se
Viber zajednici